سولات متداول آیوتک

قیمت محصولات آیوتک را چگونه بدست بیاورم؟

با توجه به عدم ثبات قیمت ارز در کشور ، برای اطلاع از قیمت محصولات می توانید با کارشناسان فروش آیوتک با شماره ۶۶۵۵۸۲۰۲ و یا ۰۹۱۲۷۶۱۶۲۷۴ تماس حاصل فرمایید.

آیا محصولات آیوتک به تنهایی قابل استفاده هستند؟

هدف آیوتک ارائه راهکار هوشمند سازی برای سازمان ها است و محصولات خود را به صورت سولوشن ارائه می کند. این سلوشن حداقل از یک هاب مرکزی آیوتک تشکیل شده و دارای خدمات نصب و پشتیبانی نیز می باشد.

آیا محصولات آیوتک قابل جایگزینی یا توسعه هستند؟

بله ، محصولات آیوتک به صورت plug and play هستند و هر زمان می توان به سادگی آنها را با محصولات دیگر آیوتک جایگزین نمود و یا محصولاتی را به سیستم نصب شده اضافه کرد.

آیا محصولات آیوتک تولید داخل هستند؟

بله ، از افتخارات شرکت آیوتک توسعه محصولات سخت افزاری و نرم افزاری در داخل کشور است. محصولات آیوتک تولید متخصصان دانشگاه شریف بوده و در مرکز رشد فناوری های پیشرفته این دانشگاه تولید می گردند.

آیا محصولات آیوتک نیاز به باطری دارند؟

خیر ، محصولات آیوتک همگی با برق ۲۲۰ ولت شهری راه اندازی شده و دارای آداپتور داخلی می باشند.

بازدید رایگان آیوتک به چه صورت است؟

آیوتک امکان بازدید رایگان از ساختمان های شهر تهران را فراهم آورده است و این بازدید در هر مرحله از ساخت ساختمان توسط کارشناسان فنی آیوتک انجام شده و منجر به ارائه پیشنهاد منحصر به فضا می شود.

هوشمندسازی آیوتک نیاز به تخریب یا تغییر سیم کشی دارد؟

خیر ، محصولات آیوتک به صورت بیسیم بوده و به گونه ای طراحی شده اند که بتوان به سادگی آنها را نصب نمود و نیاز به ایجاد تغییر در سیم کشی ساختمان وجود ندارد.

مدت زمان تامین کالا و نصب آن چقدر است؟

مدت زمان تامین کالا بر اساس تعداد قطعات مورد نیاز تایین شده و پس از بازدید اعلام خواهد شد و نصب قطعات بسیار سریع و ساده اتفاق خواهد افتاد.

در صورت بروز مشکل در سیستم آیوتک چه کنم؟

سیستم هوشمند آیوتک دارای سیستم رفع ایراد اتوماتیک می باشد. در صورتی که این سیستم نتواند مشکل را بر طرف کند می توانید با تلفن های پشتیبانی ۲۴ ساعته آیوتک تماس حاصل فرمایید و یا به ایمیل support@iotech-co.com مشکل خود را ارسال کنید تا در کمتر از یک ساعت کارشناسان آیوتک به مشکل رسیدگی کنند.

آیا محصولات آیوتک دارای گارانتی هستند؟

بله ، تمامی محصولات سخت افزاری و نرم افزاری آیوتک شامل یک سال گارانتی می باشند که در این خدمات در صورت عدم برطرف شدن مشکل قطعه یا نرم افزار با نمونه نو جایگزین می شود.

آیا پس از دوره گارانتی خدمات پس از فروش وجود دارد؟

بله ، آیوتک خدمات پس از فروش خود را به مدت ۱۰ سال تضمین می نماید و همچنین گارانتی محصولات قابل تمدید می باشد.

در صورت نبودن پاسخ سوالتان در سوالات فوق با ما تماس بگیرید.

و یا از طریق ایمیل با ما در ارتباط باشید.

تماس با آیوتک
هوشمند سازی سازمان و دفاترکار آیوتک
شرکت نوآفرینان آیتک لیماک

آیوتک توسعه محصولات اینترنت اشیا و راهکار های هوشمند سازی را از سال ۱۳۹۶ آغاز کرده و در این راه از تکنسین های دانش آموخته دانشگاه صنعتی شریف بهره گرفته است و در راستای ایجاد شهر های هوشمند با بهره گیری از تولیدات ملی قدم بر می دارد.

تماس با آیوتک ایمیل به آیوتک
هوشمند سازی سازمان و دفاترکار آیوتک
شرکت نوآفرینان آیتک لیماک

آیوتک توسعه محصولات اینترنت اشیا و راهکار های هوشمند سازی را از سال ۱۳۹۶ آغاز کرده و در این راه از تکنسین های دانش آموخته دانشگاه صنعتی شریف بهره گرفته است و در راستای ایجاد شهر های هوشمند با بهره گیری از تولیدات ملی قدم بر می دارد.

تماس با آیوتک ایمیل به آیوتک

شرکت خلاق عضو مرکز رشد فناوری های پیشرفته دانشگاه صنعتی شریف

شرکت های خلاق
مرکز رشد فناوری های پیشرفته شریف
شتابدهنده تیوان
شتابدهنده ستاک

عضو سابق شتابدهنده ستاک و تیوان